Home » Kim jesteśmy

Kim jesteśmy

Prowadząc działalność gospodarczą, doskonale zdają sobie Państwo sprawę z niebezpieczeństw wynikających z podejmowania współpracy z nierzetelnymi kontrahentami. Często nie mogą Państwo odzyskać należności za sprzedany towar lub wykonaną usługę. Czasami może to doprowadzić nawet do trudności z regulowaniem swoich zobowiązań.

Wierzyciel zanim powierzy sprawę specjalistom z reguły czyni wszystko, co w jego mocy, by samodzielnie odzyskać należne mu pieniądze. Najczęściej ufa kolejnym zapewnieniom dłużnika o rychłej spłacie nie licząc się z tym, że czas działa tu na jego niekorzyść. Dlatego ważne jest, by w miarę szybko zapewnić sobie właściwą pomoc.

Firma nasza zajmuje się rozwiązywaniem tego typu problemów. Oddajemy do Państwa dyspozycji specjalistów różnych dziedzin, którzy gotowi są wykorzystać wszelkie możliwości prawne, zarówno w dochodzeniu w Państwa imieniu roszczeń finansowych, jak również w celu zminimalizowania ryzyka związanego z kontaktami handlowymi. Ich doświadczenie, rzetelność i dobra znajomość rynku finansowego gwarantują profesjonalne prowadzenie Państwa spraw.

Nie stawiamy twardych warunków współpracy. Wiemy, że każda sprawa jest inna, każda świadczona przez nas usługa ma indywidualny charakter. Do negocjacji pozostawiamy również jej cenę i termin zapłaty.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw. Skuteczność naszych działań jest możliwa dzięki prostej i optymalnie zorganizowanej strukturze.

Zapraszamy do podjęcia rozmów na temat dostosowania naszej oferty do Państwa potrzeb i oczekiwań.