Home » ubezpieczenia » Dobre ubezpieczenie NNW

Dobre ubezpieczenie NNW

Kiedy nie otrzymamy wypłaty z NNW?
Jak sama nazwa wskazuje, zabezpieczenie NNW pokrywa następstwa nieszczęśliwych wypadków, dlatego też w każdej umowie są wykluczenia. Z reguły objęte są nimi następstwa zdarzeń wynikających z:
·    choroby, w tym psychicznej,
·    celowych i intencjonalnych czynień,
·    popełnienia lub próby popełnienia przestępstwa,
·    udziału w bójkach,
·    kierowania pojazdem bez uprawnień,
·    działań wojennych.

Przeczytaj dokładnie polisę
Przed wykupieniem polisy zapoznaj się starannie z polisą. Zwróć specjalną atencję na wykluczenia. Ma prawo się okazać, że w większym stopniu opłaci Ci się droższa umowa z większym obrębem asekuracji. Zasadniczy profil umowy z zasady nie obejmuje ponad programowych świadczeń, jak piecza podczas hospitalizacji, pomoc medyczna, zwrot kosztów zakupu protez i wiele innych.
Ograniczenie protekcji jest zależny od polisy pomiędzy Tobą a ubezpieczalnią. W Twoim interesie spoczywa, ażeby był on jak najszerszy.

Czy w ogóle warto wykupić ubezpieczenie NNW?
Jak głosi stare powiedzenie wypadki chodzą po ludziach. Pod żadnym pozorem nie możesz być przekonany, czy nie przydarzy się coś, co unieruchomi Twoje plany życiowe.
Nie jesteś w stanie osłonić siebie i swoich najbliższych od zupełnego zła tego świata. Wskazane jest niemniej jednak zastanowić nad ponad programowym asekurowaniu. Może nim być odpowiednio dobrane ubezpieczenie NNW.

Zobacz również Obliczanie OC w Gefion